CONNECT is a platform which manages all items, actions and information related to your assembly line activities. Boost your flexibility, uptime and productivity

Industrial Smart Hub Connect by Desoutter, Industry 4.0 Solution


CONNECT is a platform which manages all items, actions and information related to your assembly line activities. Boost your flexibility, uptime and productivity

 

CONNECT je platforma, ktorá spravuje všetky položky, akcie a informácie súvisiace s vašou montážnou linkou za účelom zrýchlenia vašej transformácie, a to zlepšením flexibility, predĺžením doby prevádzkyschopnosti a samotnej produktivity.

CONNECT poskytuje riešenie pre viac náradí: jednoducho stačí aktivovať uťahovaciu jednotku v CONNECT-e pre každý nástroj. Uťahovacia jednotka je ekosystém jedného bezdrôtového nástroja a všetkých naň sa vzťahujúcich položiek, akcií a informácií.

Teraz sú k dispozícii dva rôzne typy zariadenia CONNECT:

CONNECT_X CONNECT_W Desoutter Industry 4.0

CONNECT-W ktorý má zabudovaný bezdrôtový prístupový bod a môže aktivovať až 10 uťahovacích jednotiek: To znamená, že sa môže pripojiť a používať až 10 bezdrôtových nástrojov.

CONNECT-X ktorý vyžaduje externý bezdrôtový prístupový bod a môže aktivovať až 20 uťahovacích jednotiek: To znamená, že sa môže pripojiť a používať až 20 bezdrôtových nástrojov.

Navyše CONNECT ponúka jeden bod pripojenia pre komunikáciu medzi továrenskou sieťou a až 20 bezdrôtovými nástrojmi, čím znižuje náklady na vlastníctvo a tiež zjednodušuje inštaláciu a urýchluje preinštalovanie nástrojov v prípade potreby z jedného pracoviska na druhé.

Celá rodina Desoutter Wi-Fi nástrojov je kompatibilná s novým Industrial Smart Hub a všetky novo vyvíjané nástroje budú tiež kompatibilné. CONNECT sme navrhli tak, aby odolal skúške času.

Navyše špecializované príslušenstvo na kontrolu chýb vrátane svetelnej signalizácie, nástroja na výber orechov a bitov, ovládacieho panelu pre operátora a vzdialené používateľské rozhrania zaistije 100%-nú spoľahlivosť v kontrole procesu.

CONNECT Desoutter Industry 4.0

Connect (2)

Objavte všetky produkty radu Connect spoločnosti Desoutter Industrial Tools. Zoznámte sa s kompletným radom produktov Connect a obráťte sa na spoločnosť Desoutter Industrial Tools so žiadosťou o cenovú ponuku alebo prezentáciu.

Miniatúrny náhľad Číslo dielu Model USB porty Elektrické napájanie (115 V / 230 V)
Connect Connect X 6159327220 Connect X 3 Jednofázové
Connect Connect W 6159327230 Connect W 3 Jednofázové
Cart

Váš nákupný košík

Položka bola odstránená. Späť