Nová generácia analyzátorov Delta predstavuje kompaktné prenosné riešenie s hmotnosťou len 500 g, ktoré je určené na monitorovanie všetkých typov výrobného náradia.<br/>V kombinácii so štandardnými prevodníkmi Desoutter DRT alebo DST dokáže tento prístroj kalibrovať pulzné náradie, elektrické uťahovačky alebo momentové kľúče. Rad zahŕňa tri modely: modely určené len na meranie uťahovacieho momentu (DELTA 1D), modely na meranie uťahovacieho momentu a uhlu (Delta 6D) a modely na kontrolu zvyškového uťahovacieho momentu pri momentových kľúčoch DWTA (Delta 7D).<br/>

Zhromažďovatelia údajov


Nová generácia analyzátorov Delta predstavuje kompaktné prenosné riešenie s hmotnosťou len 500 g, ktoré je určené na monitorovanie všetkých typov výrobného náradia.
V kombinácii so štandardnými prevodníkmi Desoutter DRT alebo DST dokáže tento prístroj kalibrovať pulzné náradie, elektrické uťahovačky alebo momentové kľúče. Rad zahŕňa tri modely: modely určené len na meranie uťahovacieho momentu (DELTA 1D), modely na meranie uťahovacieho momentu a uhlu (Delta 6D) a modely na kontrolu zvyškového uťahovacieho momentu pri momentových kľúčoch DWTA (Delta 7D).

Zhromažďovatelia údajov (3)

Objavte všetky produkty radu Zhromažďovatelia údajov spoločnosti Desoutter Industrial Tools. Zoznámte sa s kompletným radom produktov Zhromažďovatelia údajov a obráťte sa na spoločnosť Desoutter Industrial Tools so žiadosťou o cenovú ponuku alebo prezentáciu.

Miniatúrny náhľad Číslo dielu Model Kategória náradia
6159351010 DELTA 1D Zariadenia na meranie DELTA
6159351020 DELTA 6D Zariadenia na meranie DELTA
6159351470 DELTA 7D Zariadenia na meranie DELTA