Spoločnosť Seti-Tec Line sa špecializuje na konštrukciu, výrobu a dodávku montážneho vybavenia pre letecký priemysel, predovšetkým na zariadenia pre poloautomatické vŕtacie postupy.<br/>Tá istá strojová konštrukčná koncepcia je použitá pre 2 hlavné typy strojov: ST1200 a ST2200, ktoré sú určené pre rozdielne veľkosti otvorov. Rovnaký plán údržby a rovnaké postupy údržby pre všetky typy strojov.<br/>

Electric Advanced Drilling Units éVo


Spoločnosť Seti-Tec Line sa špecializuje na konštrukciu, výrobu a dodávku montážneho vybavenia pre letecký priemysel, predovšetkým na zariadenia pre poloautomatické vŕtacie postupy.
Tá istá strojová konštrukčná koncepcia je použitá pre 2 hlavné typy strojov: ST1200 a ST2200, ktoré sú určené pre rozdielne veľkosti otvorov. Rovnaký plán údržby a rovnaké postupy údržby pre všetky typy strojov.

Electric Advanced Drilling Units éVo (2)

Objavte všetky produkty radu Electric Advanced Drilling Units éVo spoločnosti Desoutter Industrial Tools. Zoznámte sa s kompletným radom produktov Electric Advanced Drilling Units éVo a obráťte sa na spoločnosť Desoutter Industrial Tools so žiadosťou o cenovú ponuku alebo prezentáciu.

Miniatúrny náhľad Číslo dielu Model Výkon (W)
3200 éVo
4200 éVo Light
Stiahnite si plán ku konceptu Priemysel 4.0! Stiahnite si plán ku konceptu Priemysel 4.0!