S hrdosťou vám predstavujem náš nový produkt INDUSTRIAL SMART HUB s názvom CONNECT: riešenie Desoutter 4.0!

S hrdosťou vám predstavujem náš nový produkt INDUSTRIAL SMART HUB s názvom CONNECT: riešenie Desoutter 4.0!


CONNECT je platforma, ktorá spravuje všetky položky, akcie a informácie súvisiace s vašou montážnou linkou za účelom zrýchlenia vašej transformácie, a to zlepšením flexibility, predĺžením doby prevádzkyschopnosti a samotnej produktivity.

CONNECT poskytuje riešenie pre viac náradí: jednoducho stačí aktivovať uťahovaciu jednotku (Tightening Unit) v CONNECTe pre každý nástroj. Uťahovacia jednotka je ekosystém jedného bezdrôtového nástroja a všetkých naň sa vzťahujúcich položiek, akcií a informácií.

 

Teraz sú k dispozícii dva rôzne typy zariadenia  CONNECT:

CONNECT X CONNECT W Desoutter Industry 4.0

CONNECT-W, ktorý má zabudovaný bezdrôtový prístupový bod (Access point) a môže aktivovať až 10 uťahovacích jednotiek: To znamená, že sa môže pripojiť a používať až 10 bezdrôtových nástrojov.

CONNECT-X, ktorý vyžaduje externý bezdrôtový prístupový bod (Access point) a môže aktivovať až 20 uťahovacích jednotiek: To znamená, že sa môže pripojiť a používať až 20 bezdrôtových nástrojov.

Vyžiadajte si prezentáciu!

Navyše CONNECT ponúka jeden bod pripojenia pre komunikáciu medzi továrenskou sieťou a až 20 bezdrôtovými nástrojmi, čím znižuje náklady na vlastníctvo a tiež zjednodušuje inštaláciu a urýchluje preinštalovanie nástrojov v prípade potreby z jedného pracoviska na druhé.

Celá rodina Desoutter Wi-Fi nástrojov je kompatibilná s novým Industrial Smart Hub a všetky novo vyvíjané nástroje budú tiež kompatibilné.

Navyše špecializované príslušenstvo na kontrolu chýb vrátane svetelnej signalizácie, nástroja na výber orechov a bitov, ovládacieho panelu pre operátora a vzdialené používateľské rozhrania zaistije 100%-nú spoľahlivosť v kontrole procesu.

Desoutter CONNECT Industry 4.0

Boost Your Productivity Desoutter CONNECT Industry 4.0

S objemom iba jedného galónu je CONNECT kompaktné a výkonné riešenie s jednoduchou inštaláciou a umiestnaním kdekoľvek v závode. Samozrejme môžete nainštalovať CONNECT na úrovni pracovnej stanice, na koniec výrobnej linky, na stôl procesného manažéra alebo dokonca aj do serverovne.

S prístupom tohto Industrial Smart Hub-u sa vaša montážna linka zbaví káblov a vaše pracovné stanice budú mať k dispozícii viac miesta. Ak sú všetky CONNECT-y v rovnakej miestnosti, nie je potrebné chodiť okolo linky a kontrolovať každú stanicu samostatne. Stačí ísť k miestu, kde je nainštalovaný CONNECT a sústrediť sa na to, čo potrebujete urobiť. Zvýši to vašu produktivitu!

Diaľkové rozhranie SIGHT HMI od spoločnosti Desoutter poskytne spätnú väzbu z pracovnej stanice, ktorú môžete jemne doladiť na každej jednej obrazovke a pre každú pracovnú stanicu.
Manipulácia bezdrôtového náradia je veľmi jednoduchá, môžu sa ľahko vymienať pre zachovanie alebo zlepšenie úrovne kvality a produktivity vašej montážnej linky. Môže to byť za účelom kalibrácie nástroja, údržby alebo priradenia k inej pracovnej stanici v prípade potreby.

Optimalizácia procesu na Zvýšenie vašej produktivity si tiež vyžaduje flexibilitu pre potreby jednoduchých zmien na vyváženie linky a premiestnenie nástrojov. S jednoduchým RFID párovaním sa bezdrôtové náradia spoločnosti Desoutter jednoducho spárujú s CONNECT-om a sú pripravené na fungovanie rýchlym a účinným spôsobom!

Budete môcť pridať nový bezdrôtový nástroj kedykoľvek potrebujete bez prerušenia iných nástrojov už bežiacich na linke.

Vyžiadajte si prezentáciu!

V dnešnej dobe veci idú tak rýchlo, že sa musíme neustále prispôsobovať, aby sme splnili nové výzvy. Tomuto trendu podliehajú aj priemyselné zariadenia, ktoré spoločnosť Desoutter náležite navrhuje. Preto aby sme zvýšili vašu flexibilitu, tak sme v Connecte implementovali úplne nový manažment funkcií!

S manažmentom funkcií môžete doladiť každú uťahovaciu jednotku podľa jednotlivých požiadaviek na každú pracovnú stanicu. To znamená, že môžete aktivovať a priradiť funkciu jednej uťahovacej jednotke a nie inej.

Po chvíli, ak už nie je konkrétna funkcia dôležitá pre uťahovaciu jednotku, vďaka našej funkcii jednoduchej zmeny môžete veľmi rýchlo a jednoducho priradiť túto funkciu inej uťahovacej jednotke alebo inému CONNECT-u.

Manažment funkcií je ľahko rozšíriteľné riešenie, ktoré vám umožňuje aktualizovať vašu pracovnú stanicu kedykoľvek chcete. Ak funkcia od Desoutteru dokonale spĺňa vaše nové požiadavky, stačí ju iba aktivovať a môžete ju hneď používať!

Feature Management Desoutter CONNECT Industry 4.0

 

CONNECT je INDUSTRIAL SMART HUB koncipovaný a navrhnutý na silnú podporu a zrýchlenie vašej premeny smerom k priemyselnej revolúcii 4.0. Výber CONNECT-u na vašu výrobnú linku zaručuje zlepšenie vašej FLEXIBILITY, BEZCHYBNEJ DOBY PREVÁDZKY a PRODUKTIVITY!

Vyžiadajte si prezentáciu!

Cart

Váš nákupný košík

Položka bola odstránená. Späť