Spoločnosť IAC Halewood urýchlila svoj prechod na Priemysel 4.0 vďaka implementácii vyspelého syytému procesného riadenia PivotWare!

Spoločnosť IAC Halewood urýchlila svoj prechod na Priemysel 4.0 vďaka implementácii vyspelého syytému procesného riadenia PivotWare!


IAC Halewood v spolupráci so spoločnosťou Desoutter implementovala riešenie Desoutter 4.0, systém vyspelého procesného riadenia PivotWare. Pozrite sa, ako sa s riešením PivotWare urýchlil prechod na Priemysel 4.0 a transformácia na inteligentnú továreň pre flexibilnú budúcnosť!

Spoločnosť International Automotive Components (IAC), popredný globálny dodávateľ automobilových dielov a riešení pre ľahké vozidlá, implementovala do svojho závodu Halewood (UK) aplikácie Desoutter 4.0 a Smart Factory, aby mohla pre zákazníkov vyrábať špičkové interiéry flexibilnejšie a efektívnejšie. Spoločnosť IAC Halewood zavádza nové aplikácie, medzi ktoré patria okrem iného priemyselný internet vecí (IIoT), inteligentná logistika, medzipodniková integrácia, využitie kapacitných dát v reálnom čase a kolaboratívne roboty (koboty).

V spoločnosti Desoutter si kladieme za cieľ previesť koncept Priemyslu 4.0 na výrobky a služby, ktoré budú prinášať maximálny úžitok našim zákazníkom i partnerom. Priemysel 4.0 v sebe ukrýva potenciál pre transformáciu výkonnosti spoločnosti, či už ide o kratšie prestoje alebo napríklad väčšiu flexibilitu výrobných procesov pri nižších nákladoch.

IAC Halewood v spolupráci so spoločnosťou Desoutter implementovala riešenie Desoutter 4.0, systém vyspelého procesného riadenia PivotWare, ktorý pomáha zvýšiť produktivitu, dobu prevádzkyschopnosti a flexibilitu pri výrobe špičkových interiérov vozidiel.

Na vyspelom procesnom riadení PivotWare spoločnosť Desoutter demonštruje digitálnu budúcnosť montážnych liniek. Je až fascinujúce, ako efektívne dokážu podporné pracovné funkcie zabezpečiť efektivitu výrobných procesov a skrátiť dobu odstávok. Aplikácia Desoutter 4.0 je dôkazom, že zložitosť a nepreberné množstvo variantov nemusí byť pre hospodárnu montáž problém, a to vďaka digitalizácii a využívaniu inteligentných nástrojov a softvérových riešení.

Zistite, ako možete s aplikáciou od spoločnosti Desoutter 4.0 urýchliť prechod na priemysel 4.0! Kliknutím sem si otvoríte našu štúdiu, ktorá zobrazuje cestu k transformácii, a ktorá popisuje, ako na základe spolupráce spoločnosti Desoutter s partnermi môžu vznikať inteligentné továrne pripravené na budúcnosť!

Ďakujeme časopisu Assembly za zverejnenie článku "IAC Assembling Smart Auto Factory for a Flexible Future". Celý článok si môžete prečítať kliknutím sem.

 

Cart

Your basket

Item removed. Undo