Ponuka pracovných miest: Hľadáme zamestnancov

Ponuka pracovných miest v spoločnosti Desoutter Industrial Tools


Pridajte sa k spoločnosti Desoutter Industrial Tools kdekoľvek na svete. Ponuka voľných pracovných miest je neustále aktualizovaná a svoju žiadosť nám môžete poslať priamo z našej webovej stránky.

Ponuka voľných pracovných pozícií

Prečo sa rozhodnúť pre spoločnosť Desoutter?

Pretože zanietene hľadáte tú správnu cestu, ktorá vás posunie ďalej. Pretože ste vždy ochotní urobiť niečo navyše. Pretože chcete hmatateľným spôsobom prispieť k úspechu našich zákazníkov. Presne ako my.

Diverzita: Spoločnosť Desoutter možno považovať za akýsi veľký kotol, v ktorom sa miešajú najrozmanitejšie profesie z rôznych sociálnych a kultúrnych prostredí a spoločne vytvárajú jedinečný tím.

Kultúra: Naša firemná kultúra je založená na plnení záväzkov, spoločnej vízii, zanietenej snahe dosahovať vynikajúce výsledky a špičkových odborných znalostiach. Všetci naši zamestnanci sú motivovaní pomáhať našim zákazníkom vystúpiť z radu.

Inovácie: Sú zakódované v DNA všetkých našich produktov, procesov a systémov. Dávajú nám rozhodujúci náskok a podieľajú sa na nich presne takí ľudia, ako ste vy.

Koho hľadáme

Aj keď je zloženie našich pracovníkov veľmi rozmanité, veľmi rýchlo zistíte, že všetci máme jedno spoločné: je to túžba neustále prekonávať hranice možností. Či už sa to týka problému, ktorý sa vyskytol u zákazníka, alebo vývoja úplne nového riešenia v oblasti náradia: aktuálny stav je náš východiskový bod, nie cieľová čiara.

Hľadáme talentovaných odborníkov aj absolventov, ktorí chcú pomáhať našim zákazníkom v ich snahe byť najlepšími vo svojom odbore. Pri dosahovaní svojich ctižiadostivých cieľov sa spoliehame na schopnosti našich zamestnancov efektívne spolupracovať medzi sebou a takisto s našimi zákazníkmi. Ako členovia tímu, v ktorom sa váš talent a odborné znalosti pridávajú k schopnostiam a znalostiam vašich kolegov, dosiahnete viac, ako by ste dokázali len vlastnými silami.

Či už ste skúsený profesionál, študent alebo čerstvý absolvent, spoločnosť Desoutter ponúka jedinečné príležitosti naozaj pre každého.

Zoznámte sa s možnosťami odborného rastu v rôznych oblastiach, ktoré spoločnosť Desoutter ponúka:

Výskum a vývoj: Navrhujte a vyvíjajte riešenia budúcnosti a využívajte pritom svoju schopnosť predvídať smer vývoja trhu a požiadavky rôznych oblastí využitia.

Predaj a marketing: Buďte súčasťou rozširovania nášho zastúpenia na trhoch na celom svete.

Ľudské zdroje: Vytvárajte a implementujte stratégie, programy a procesy, ktoré umožnia čo najlepšie využitie schopností našich zamestnancov.

Riadenie projektov: Spolupracujte so svojimi kolegami na plynulom priebehu realizácie projektov a iniciatív, aby sa vám podarilo naplniť očakávania našich zákazníkov.

Pracovné stáže a školenia

Každý rok dávame študentom príležitosť nadobudnúť praktické skúsenosti a poznatky od jedného z najlepších výrobcov v tomto odvetví. Je to vynikajúci spôsob, ako získať cenné skúsenosti a spoznať spoločnosť Desoutter ako svojho potenciálneho budúceho zamestnávateľa.

Naše programy pracovných stáží a školení organizované pod vedením našich odborníkom sú zdrojom poznatkov a skúseností, z ktorého môžete čerpať. Umožňujú zúčastňovať sa zmysluplných a zaujímavých pracovných úloh, ktorých plnenie vám umožní prehĺbiť si znalosti, ktoré získavate v škole.

Zároveň predstavujú jedinečnú príležitosť ako získať prvé pracovné skúsenosti u jedného z najúspešnejších svetových výrobcov náradia. Vďaka tomu budete môcť na vlastnej koži skúsiť, ako to je byť členom tímu, a takisto dostanete možnosť podieľať sa na realizácii reálnych projektov s veľkým významom pre našich zákazníkov. Budete pracovať pod vedením príslušného líniového manažéra, ktorý vám zároveň poskytne cennú spätnú väzbu a ktorý s vami absolvuje aj hodnotiace pohovory.

Programy odborných stáží a školení sú riadené na úrovni miestnej organizačnej jednotky spoločnosti a sú k dispozícii študentom, ktorí aktuálne študujú na vysokej škole, na vyššej odbornej škole technického smeru alebo na strednom odbornom učilišti.

Neviete nájsť vhodné voľné miesto? Odošlite žiadosť prostredníctvom aplikácie Spontaneous

Aerospace Product Support Engineer

Staňte sa naším novým pracovníkom na pozícii Aerospace Product Support Engineer v závode Rock Hill, Charleston, Atlanta, Florida (United States (South Carolina, Georgia, Florida))!

Sales Engineer Chennai

Staňte sa naším novým pracovníkom na pozícii Sales Engineer Chennai v závode Bangalore, India (India)!

Sales Engineer Pune

Staňte sa naším novým pracovníkom na pozícii Sales Engineer Pune v závode Pune (India)!

Service Sales Engineer

Staňte sa naším novým pracovníkom na pozícii Service Sales Engineer v závode Dayton, Toledo, Columbus (United States (Ohio))!

Project Application Engineer

Staňte sa naším novým pracovníkom na pozícii Project Application Engineer v závode Nashville, Louisville (United States (Tennessee, Kentucky))!

Chef de projet

Staňte sa naším novým pracovníkom na pozícii Chef de projet v závode Saint Herblain (France)!

Service Sales Engineer

Staňte sa naším novým pracovníkom na pozícii Service Sales Engineer v závode Istanbul (Turkey)!

Mechanical Engineer

Staňte sa naším novým pracovníkom na pozícii Mechanical Engineer v závode Shanghai (China)!

Acheteur Electronique

Staňte sa naším novým pracovníkom na pozícii Acheteur Electronique v závode Saint Herblain (France)!

CPV Global Competence Manager

Staňte sa naším novým pracovníkom na pozícii CPV Global Competence Manager v závode SAINT HERBLAIN (France)!

Senior Workshop Technician

Staňte sa naším novým pracovníkom na pozícii Senior Workshop Technician v závode Shanghai (China)!

Cart

Váš nákupný košík

Položka bola odstránená. Späť