Stiahnite si aplikáciu Desoutter Showroom a zoznámte sa prostredníctvom obrázkov a videa so všetkými našimi riešeniami v oblasti montáže a vŕtania. Spoločnosť Desoutter je s vami vždy, dokonca aj keď ste offline.

Aplikácia Desoutter Showroom spoločnosti Desoutter Industrial Tools


Pri príležitosti osláv 100. výročia založenia predstavuje spoločnosť Desoutter Industrial Tools aplikáciu Virtual Showroom!

V rámci aplikácie Virtual Showroom si môžete prezrieť kompletnú ponuku riešení spoločnosti Desoutter Industrial Tools v oblasti montáže a vŕtania.

Prostredníctvom aplikácie môžete jednoducho vyhľadávať vo všetkých našich produktoch, aplikáciách a podporných službách alebo kontaktovať najbližšieho zástupcu spoločnosti Desoutter a dohodnúť si stretnutie alebo vyžiadať cenovú ponuku.

Budete mať neustály prehľad o aktuálnej ponuke našich produktov, môžete sledovať videá a využívať prepojenia s priamym prístupom k špecifikáciám našich produktov a k príručkám pre používateľa.

Stiahnite si aplikáciu Showroom hneď teraz, aby ste mohli byť vždy a všade v kontakte so spoločnosťou Desoutter Industrial Tools. Dokonca aj vtedy, keď ste offline!

Stiahnite si aplikáciu pre
iOS | Android | Windows/Mac

Cart

Váš nákupný košík

Položka bola odstránená. Späť