Nové poloautomatické elektrické náradie pre vŕtacie aplikácie: éVo Light

Nové poloautomatické elektrické náradie pre vŕtacie aplikácie: éVo Light


Model éVo Light je určený na používanie jednou rukou, čo pomáha znižovať únavu operátora a zabezpečuje presnosť počas vŕtania.

Už vás niekedy technológia udivila? Najnovší telefón so systémom Android s takým množstvom funkcií, že už ani presne neviete, ako niekomu jednoducho zavolať: tajomné tlačidlo na diaľkovom ovládači, ktoré navidomoči nemá žiadnu užitočnú funkciu, osobná váha, ktorá o vašom príjme kalórií vie viac než vy!

Je lákavé pokúsiť sa dosiahnuť, aby jeden technologický vynález vedel reagovať na každú situáciu. Technológia sa však musí na svoj účel hodiť. V spoločností Desoutter ide o základný princíp vývoja nových montážnych nástrojov. Aké funkcie skutočne pomáhajú pri zlepšovaní produktivity a výkonnosti? Akým spôsobom môžeme operátorovi pomôcť pri efektívnejšej a bezpečnejšej práci?

New semi-automatic electric tool for drilling applications: the éVo Light

Ako príklad si vezmime vŕtanie. V určitých oblastiach použitia existujú rôzne varianty veľkostí potrebných otvorov a typu materiálov, do ktorých sa vŕta. To si v rámci návrhu montážneho nástroja vyžaduje modulárny prístup. Vďaka tomu možno komponenty, akými sú jednotky motorov a vŕtacie hlavy, jednoducho a rýchlo vymieňať, čím sa minimalizujú prestoje. Súčasťou nášho radu SETITEC je aj modulárny model éVo Desoutter, ktorý spája modularitu vysokej úrovne s možnosťami úplnej kontroly nad parametrami vŕtania a monitorovaním vŕtania v reálnom čase vďaka automatickej detekcii výstupných bodov.

Pri iných typoch vŕtania, ako napríklad pri orbitálnych spojoch, je hlavným cieľom opakovateľnosť: vytvorenie otvorov do rovnakého materiálu s rovnakou veľkosťou, presnosťou a efektivitou. V tomto prípade vám modulárny nástroj príliš nepomôže. Vyžaduje sa tu špecifický nástroj určený na opakované vŕtanie, ktorý by minimalizoval únavu operátora a zároveň poskytoval konzistentnosť a opakovateľnosť. To je priestor pre nástroj éVo Light – ktorý hrdo prináša spoločnosť Desoutter.

New semi-automatic electric tool for drilling applications: the éVo Light

V júni do nášho radu poloautomatických elektrických nástrojov SETITEC pridáme nový nástroj. éVo Light obsahuje jednoblokovú pevnú hlavu, ktorá ponúkne možnosti stabilného a konzistentného opakovaného vŕtania. Nástroj je určený na používanie jednou rukou. Disponuje vyvažovacími zariadeniami pre horizontálne aj vertikálne vŕtanie, ktoré pomáhajú znížiť únavu operátora a zabezpečujú presnosť. O konzistentnosť a spoľahlivosť sa ďalej starajú nezávislé motory prívodu a regulácie rýchlosti, vďaka čomu dokáže nástroj éVo Light dosiahnuť krútiaci moment až 2 Nm.

Viac podrobností získate po predstavení produktu o niekoľko týždňov.

Máte záujem o viac informácií alebo o cenovú ponuku?

Požiadajte našich odborníkov vo vašom okolí o odpoveď na otázku alebo si vyžiadajte cenovú ponuku!

Položiť otázku Získať cenovú ponuku Vyžiadať si prezentáciu
Cart

Váš nákupný košík

Položka bola odstránená. Späť