Nový ergonomický akumulátorový uťahovač: EABS

Nový ergonomický akumulátorový uťahovač: EABS


EABS je náš nový akumulátorový uťahovač, ktorý bol ergonomicky navrhnutý na používanie jednou rukou.

Potrebujete pomôcť s produktivitou? Počas montáže sa nájde len niekoľko viac frustrujúcich vecí, ako sú pokusy o narábanie s elektrickým náradím v stiesnenom priestore. Stáva sa to najmä vtedy, ak sa jednou rukou musíte držať, prípadne odtláčať z cesty iné komponenty.

V oblasti automobilového, leteckého a kozmického priemyslu sa vždy nájdu nejaké upevňovacie prvky a spoje, ku ktorým je prístup náročný. Napríklad pri konečnej montáži áut predstavujú tieto ťažko prístupné diely každodenné výrobné problémy.

 

Spoločnosť Desoutter svoj populárny a spoľahlivý uťahovač EABC vyvinula práve pre tento typ situácií. Vyšlo však najavo, že naši zákazníci potrebovali v oblasti kompaktnosti a výkonu ešte viac na zabezpečenie potrebnej dostupnosti a flexibility. Spoločnosť Desoutter vždy vychádza v ústrety svojim zákazníkom – ale tentoraz sme sa skutočne prekonali!

New ergonomic battery-powered nutrunner: the EABS

EABS je náš nový akumulátorový uťahovač, ktorý bol ergonomicky navrhnutý na používanie jednou rukou. S dĺžkou iba 30 cm uťahovač EABS eliminuje problémy s obmedzeniami priestoru s cieľom zlepšiť produktivitu a zjednodušiť prácu operátorom.

O 20 až 35 % kompaktnejší v porovnaní s podobnými produktmi na trhu. S hmotnosťou iba 1 kg a absolútnou sledovateľnosťou uťahovač EABS zjednodušuje uťahovanie upínacích prvkov v stiesnených priestoroch až do sily 24 Nm. Pracujte jednoduchšie a rýchlejšie než kedykoľvek predtým. Okrem toho sa už nebudete musieť rozhodovať medzi ergonómiou pracovnej stanice a produktivitou! Základné modely EABS pracujú pri otáčkach vyšších ako 1 000 ot./min. a použití ľahšej batérie (18 V). Podľa nás ponúka tú najlepšiu rovnováhu medzi ergonómiou a produktivitou bezkáblových nástrojov, vďaka čomu nebudete musieť riešiť kompromisy.

New ergonomic battery-powered nutrunner: the EABS

 

Aby bola vaša produktiva ešte vyššia, uťahovač EABS môže byť súčasťou vašej bezkáblovej siete.
Na zlepšenie flexibility ho možno vďaka jednoduchému vyváženiu spárovať s platformou CONNECT a využiť na účely, kedy je nevyhnutná maximálna sledovateľnosť. Náš spôsob párovania je bezkontaktný a zaberie menej ako 10 sekúnd.

Pri jeho výrobe sme dbali na odstránenie akýchkoľvek chýb pri programovaní. Ide napríklad o nesprávne priradenie IP adresy, ktoré môže spôsobiť hodiny neplánovaných prestojov pri riešení v rámci siete. Keď to zhrnieme, uťahovač EABS predstavuje skutočnú revolúciu v dizajne bezkáblových nástrojov a spôsob, vďaka ktorému môžete sami a jednou rukou zlepšiť svoju produktivitu!

Keďže odteraz budete mať jednu ruku voľnú, tľapneme si?

Máte záujem o viac informácií alebo o cenovú ponuku?

Požiadajte našich odborníkov vo vašom okolí o odpoveď na otázku alebo si vyžiadajte cenovú ponuku!

Položiť otázku Získať cenovú ponuku Vyžiadať si prezentáciu
Cart

Váš nákupný košík

Položka bola odstránená. Späť