Virtuálna skúsenosť Desoutter 4.0

Zrýchlite prechod do svetlej budúcnosti

Funguje vaša výroba na plnú kapacitu s dostatočnou flexibilitou? Sú vaši pracovníci obsluhy správne vyškolení a všetky vaše procesy pod kontrolou? Plánujete automatizovať svoj výrobný závod? Máte moderný výrobný softvér? Poskytneme vám podporu a pomôžeme vám nájsť tie správne riešenia!

Ak ste sa rozhodli pre transformáciu celej svojej spoločnosti alebo hoci len jednej montážnej stanice v svojej výrobe na Priemysel 4.0, ste na správnom mieste. Spoločnosť Desoutter vám ponúka dlhodobé partnerstvo založené na histórii, inováciách a globálnej aj miestnej podpore.

Volám sa Branislav Štefanatný a som veľmi rád, že vás môžem


PRIVÍTAŤ V NAŠOM NOVOM „VIRTUÁLNOM SHOWROOME“

V priebehu posledných 15 rokov som v rôznych odvetviach zaznamenal mnoho zmien. Keď je reč o histórii vývoja montážneho náradia, mnohým zákazníkom sme na ich ceste k transformácii poskytli podporu (od pneumatických skrutkovačov až po tie elektrické) a pridanou hodnotou pre týchto zákazníkov bolo, že väčšina z nich získala nástroje šetrnejšie k životnému prostrediu.

Naše kroky v poslednom čase nasledovali trendy v priemysle a začali sme vyrábať a propagovať pokročilé riadiace jednotky s vylepšenými funkciami na riadenie uťahovacích nástrojov. Uvedenie riadiacej jednotky TWINCVI na trh bolo skvelou správou. Bola to prvá riadiaca jednotka na trhu, ktorá bola schopná naraz riadiť dva uťahovacie nástroje. Po tomto skvelom úspechu nasledovali novšie verzie až po produkty CVI3. Neskôr sme predstavili prvý patentovaný elektrický pulzný nástroj – ePULSE. Niečo naozaj revolučné však malo ešte len prísť! Bolo ním zavedenie služby CONNECT so širokou škálou akumulátorového náradia vrátane produktu roka 2019 – EABS, našej uťahovačky ovládanej jednou rokou.

V súčasnosti sa nové produkty dostávajú na trh častejšie. Riešenia sa stávajú komplexnejšie a veľmi špecifické. Preto sme sa rozhodli, že vám všetky naše nové produkty poskytneme transparentnejšie a komplexnejšie na jednom mieste. Či už ide o riadenie procesov mimo montážnych liniek, vzdialenú softvérovú podporu alebo rôznu analytiku údajov – tieto predstavujú len časť našich aktuálne dostupných produktov.
To je obrovská zmena v porovnaní so situáciou spred 15 rokov! Nemyslíte? Najskôr sme museli zmeniť náš spôsob uvažovania a prispôsobiť sa. S hrdosťou vás pozývame, aby ste sa k nám pridali a zažili DESOUTTER 4.0 na vlastnej koži.

  • Preskúmajte MIESTNOSTI venované hlavným pilierom našej stratégie Desoutter 4.0.
  • Miestnosti ponúkajú najnovšie RIEŠENIA vyvinuté na maximalizovanie času bezporuchovosti, flexibility a produktivity.
  • Alebo si len prezrite INŠPIRÁCIE v hlavnom filtri v hornej časti stránok

Chceme vám pomôcť urýchliť vašu transformáciu. Je nevyhnutná. Rovnako ako svetlá budúcnosť!

Vyberte si jednu z 5 miestností, do ktorej chcete vstúpiť, alebo použite ponuku vyššie

Miestnosť 1

PREPOJENÉ RIEŠENIA CONNECT

Na montážne riešenia sa špecializujeme už naozaj dlho. Presnejšie je to už viac než 100 rokov. Našu cestu si môžete pozrieť tu. Spustili sme prelomový produkt Connect. CONNECT – Centrum inteligentnej prevádzky je prvou platformou na trhu, ktorá je skutočne prispôsobená pre Priemysel 4.0. Slúži na správu všetkých položiek, úkonov a údajov týkajúcich sa vašich aktivít na montážnej linke. Ide o jednotný bod spájajúci až 20 uťahovacích jednotiek. Vďaka jedinečnej SPRÁVE FUNKCIÍ je ekosystém okolo Connectu pripravený na výzvy budúcnosti. Čoraz väčšie množstvo dostupného príslušenstva (Connecties) robí z nástroja Connect skutočne všestranné riešenie.

Poďme si ho predstaviť.

Preskúmajte Prepojené riešenia CONNECT
Miestnosť 2

AUTOMATIZÁCIA A PRISPÔSOBENIE

V spoločnosti Desoutter sa o špeciálne riešenia nasadené v ktoromkoľvek kúte sveta delíme s naším lokálnym tímom, miestnymi dodávateľmi a aj s vami, našimi zákazníkmi. Zároveň ich vieme prispôsobiť podľa vašich očakávaní. Máme roky skúseností pri zlepšovaní výkonnosti spoločností pomocou PODÁVAČOV MATÍC A SKRUTIEK, pričom zákazníkom sme už dodali mnohé prispôsobené riešenia. Virtuálna kontrola polohy NEXONAR predstavuje jeden z mnohých projektov, ktoré dokážeme zabezpečiť presne podľa vašich požiadaviek. Máte problémy s realizáciou uťahovania v dôsledku náročného prístupu k uťahovanému prvku? Meníme naše štandardné uťahovacie náradie a pridávame príslušenstvo GFA, ktoré je vhodné aj pre takýto spôsob využitia. Vyriešené.

Dokážeme sa prispôsobiť. A čo vy?

Preskúmajte Automatizácia a prispôsobenie
Miestnosť 3

RIADENIE PROCESU

PIVOTWARE predstavuje osvedčený systém riadenia procesov využívaný desiatkami zákazníkov po celom svete. Používateľom umožňuje úplnú slobodu a flexibilitu pri riadení ich procesov. Toto riešenie možno použiť pri montáži, kontrole kvality, prípadne pri vŕtaní. Prostredníctvom systému PIVOTWARE môžeme každému zákazníkovi pomôcť pri rýchlejšej implementácii zmien a vylepšení úrovne výroby v oblasti RIADENIA PROCESU – PRACOVNÝCH POSTUPOV – ZBER DÁT.

Flexibilný formát bez potreby znalostí v oblasti PLC, prísne riadenie procesov a jedinečná SPRÁVA FUNKCIÍ predstavujú iba zlomok získanej pridanej hodnoty.

Preskúmajte Riadenie procesu
Miestnosť 4

DESOUTTER SERVIS

Spoločnosť Desoutter ponúka celý rad servisných riešení pre akýkoľvek druh výrobného závodu. Všetky služby sú prepojené s NÁRADÍM DESOUTTER, systémom RIADENIA PROCESU PIVOTWARE a ďalšími prvkami. Cieľom je súčasné prepojenie s IT štruktúrou zákazníka a zhromažďovanie dát zo zariadení tretích strán. Spoločnosť Desoutter prirodzene ponúka aj komplexný systém Andon a mechanizmus na online zobrazovanie a analýzu celkovej efektívnosti výbavy a kľúčových ukazovateľov výkonnosti odkiaľkoľvek na svete. Spoločnosť Desoutter ponúka pri všetkých servisných produktoch podporu na mieste alebo online.

Služby Desoutter Service predstavujú silné základy podpory našej aj vašej transformácie na PRIEMYSEL 4.0.

Preskúmajte Desoutter servis
Novinka Riešenia založené na dátach
Miestnosť 5

RIEŠENIA ZALOŽENÉ NA DÁTACH

Chceli by ste mať schopnosť predvídať situácie ešte skôr, než dôjde k poruche?
Želáte si po zistení odchýlok dostávať odporúčania týkajúce sa nastavení?
Nechceli by ste automatizovať niektoré z časovo náročných činností?
Čo tak dostávať o oblastiach, na ktorých vám záleží, inteligentné upozornenia v reálnom čase?
Ak ste na niektorú z vyššie uvedených otázok odpovedali ÁNO, naše RIEŠENIA ZALOŽENÉ NA DÁTACH uspokoja všetky vaše potreby.

Stačí jedno kliknutie.

Preskúmajte Riešenia založené na dátach

Kontaktujte nás

Skontaktujte sa s priamo zo zástupcom spoločnosti Desoutter Industrial Tools

Spýtajte sa nás

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Vyžiadajte si prezentáciu

Nájdite svoju lokálnu kontaktnú osobu

VIAC INFORMÁCIÍ O PRIEMYSLE 4.0
Cart

Váš nákupný košík

Položka bola odstránená. Späť